3. Через провідник протягом 20 хв тече струм 5 A, і при цьому виділяється кількість теплоти 6

кДж. Який опір провідника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семыкин Владислав.

Ответ:

Q=I²*R*t =>

R=Q/(I²*t)=6000/(5²*20*60)=0,2 Ом.