Очень СРОЧНО пожалуйста помогитерізниця двох чисел 13, 22, а їх сума 39, 8. Знайти ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Энукидзе Анжелика.

Ответ:

1) x+x+13=39

2x+13=39

2x=39-13

x = \frac{26}{2}

x = 13

відповідь : 13 та 26 різниця між ними 13 та їх сума 39

2) x+x+22=39

2x+22=39

2x=39-22

x = \frac{17}{2}

x = 8,5

відповідь : 8,5 та 30,5 різниця між ними 22 та їх сума 39