Яку роботу виконає двигун потужністю 15 кВт за 1 хвилину?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кий Валентина.

N=15 кВт=15000 Вт

t=1мин=60 с

А-?

А=N*t

A=15000*60=900 000 Дж=900 кДж

Ответ :А=900 кДж

_______

-------------