СРОЧНО! Даю 20 баллов Під дією сили 450 Н тіло масою 20 кг рухається з прискоренням 1 м/с2 вгору

по похилій площині з кутом нахилу до горизонту 30 градусів. Визначте коефіцієнт тертя.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихая Ирина.

Ответ:

Объяснение:

КПД=mgh/F/L; L=h/sin30°=2h

КПД=200h/450/2h*100 =200/900*100=22 %