Варіант No4 1.При переміщенні ящика вагою 80 Н по горизонтальній поверхні виконали роботу400 Дж.

На яку відстань перемістили ящик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Плющ Данил.

Ответ:

Дано:

F=80 Н

A=400 Дж

S-?

Решение:

A=F*S

S=A/F = 400/80=5 м

Объяснение: