2. Двоє робітників розпилюють колоди дворучною пилкою. Кожен з них 60 разів за хвилину протягує

пилку на відстань 60 см i назад з силою 30 Н. Яку роботу виконає один пильщик за 5 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Броварник Бодя.

Ответ:

Дано:

l=60см=0.6м

F=30Н

t1=1хв=60с

t2=5хв=300с

A2-?

N=A1/t1=Fl/t1

N=(30Н×0.6м)/60с=0.3Вт

А2=Nt2

А2=0.3Вт×300с=90Дж

Думаю правильно