5. Яку кінетичну енергію має ядро масою 1 кг, яке летить зішвидкістю 500 м/с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Анна.

Ответ:

Ек=mv²/2=1*500*500/2=125000Дж