Будьте добры помочь. Обчислiть потенцiальну енергiю снiговоï баби об'эмом 0,25 м², яку злiпили

альпiнiсти на найвищiй вершинi Украïни - горi Говерлi (2,061 км). Густина спресованого снiгу 0,8 г/см³

Ответы на вопрос

Отвечает Бұрхан Ерсұлтан.

Ответ:

Объяснение:

mgh-потенциальная енергия

м=v*p

800*0,25=200

200*10*2061=4122000