Ce 3. Два резистори 4 Ом і 6 Ом ввімкнені паралельно і до нихприкладена напруга 12 в. Який струм

протікає в загальнійділянці кола?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Лиза.

Ответ:

I1=U/R1=12:4=3 A;

I2=U/R2=12:6=2 A;

Iобщ=I1+I2=3+2=5 A.