Обчислити кінетичну енергію автомобіля масою 2 тони що рухається зі швидкістю 36 км/год​


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:

Екин=0.5mV^2=0.5*2000*10^2=100000=100 кДж

Объяснение:

V=36*1000/3600=10 м/с