1. Гелікоптер масою 2,4 т рівномірно піднімається вертикально вгору на висоту 100 м протягом 2

хв. Визначити потужність, розвинуту йогодвигунами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нартов Данил.

Ответ:

N=A/t

A=F*h=mg*h=2400*10*100=2400000Дж

N=2400000/120=20000Вт