Поможіть . Цвях масою 100 г підняли з підлоги на стіл висота якого 75 см. Визначте виконану роботу​


Ответы на вопрос

Отвечает Galyant Viktoriya.

Ответ:

A=F*h=mg*h=0,1*10*0,75=0,75Дж