Яку кількість теплоти виділить за 10 хвилин спіраль з дроту опором 15 ом якщо сила струму в колі 2А


Ответы на вопрос

Отвечает Венедиктов Костя.

Ответ:

Объяснение:

t = 10 хвилин = 600c

R =  15 Oм

I =  2А

Q = ?

P = R*I^2

Q = P*t = t*R*I^2 = 600*15*2^2 = 36 кило Джоулей