Укажіть за який час диск здійснює 300 обертів якщо 1) кутова швидкість обертання 15 рад\с 2)

період обератання 0.2 с

Ответы на вопрос

Отвечает Катарова Диана.

Ответ:

1) t=40π c

2)  t=60 c

Объяснение:

1) ω=15 рад/с

φ=ω*t

t=φ/ω=2π*N/ω=2π*300/15=40π c

2) T=0.2 c

T=t/N                 t=T*N=0.2*300=60 c