ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Маса спокою космічного корабля 9 т. На скільки зміниться маса корабля при

його русі зі швидкістю 0,6с. (с- швидкість світла). Виберіть одну відповідь: a. зменшиться на 5,06 т b. збільшиться на 6 т; c. збільшиться на 2,25 т d. зменшиться на 1,75 т

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

Дано:

m0 = 9т = 9000кг

v = 0.6 * с

-----------------------------

(дельта m) = ?

Решения:

W = (дельта m) * c^2

(m0 * v^2)/2 = (дельта m) * c^2

(дельта m) = (m0 * v^2) / (2*c^2)

(дельта m) = (9000 * 0,36 c^2) / 2 * c^2 = 1620 кг = 1.62 т