Визначте кутову частоту, на якій реактивні опори котушки з індуктивністю L= 0,5 мГн і конденсатора

ємністю С=0,2 мкФ однакові.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерещенко Ярослав.

Ответ:

L=0,5мГн=0,5×10^(-3)Гн

С=0,2мкФ=0,2×10^(-6)Ф

ν-?

Τ=2π корень кв из LC

T=6,28×корень кв из0,5×10^(-3)×0,2×10^(-6)

Т=6,28×10^(-5)с

ν=1/6,28×10^(-5)=16000Гц

РS результат округлила