3. Визначте об'єм залу, довжина якого 22 м, ширина 16,5 м, висота 3,85 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сопова Алина.

Відповідь:V=h*l*b где V-объем,h-высота,l-длина,b-ширина

V=3.85*22*16.5=1397.55 м^3

Ответ:V=1397.55 м^3

Пояснення: