спостереження показали що вискакує кінь досягає своєї найбільшої швидкості 15 м/с після того як він

стартувавши "рожениться" на відстані 30 м вважаючи що кінь скаче з прискоренням Визначте цеприскорення

Ответы на вопрос

Отвечает Пригородская Анастасия.

Ответ:

Дано V=15 м/с     S=30 м   a- ?

S=V^2/2*a

a=V^2/2*S=15*15/30*2=3,75 м/с2

Объяснение: