газ знаходився при температурі 27° під тиском 100000Па та займає об'єм 2л.внаслідок нагрівання на

100° тиск газу збільшився до 200000Па. визначте кінцевий об'єм газу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Копанев Макс.

Ответ:

1.33 л

Объяснение:

T1=300 K    p1=10⁵ Па    V1=2*10⁻³ м³    ΔT=100 K    p2=2*10⁵ Па    V2=?

===

p1*V1/T1=p2*V2/(T1+ΔT)

V2=p1*V1*(T1+ΔT)/(p2*T1)=10⁵*2*10⁻³*(300+100)/(2*10⁵*300)=1.33*10⁻³ м³

=============================