Аатомабільний акумулятор поставили на зарядку. Який заряд проїшов через акумулятор протягом 8 годин

за силую струму 5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Штурмак Никита.

Ответ:

144 кКл

Объяснение:

t=28800 c     I=5 A    q=?

===

I=q/t ----> q=I*t=5*28800=144000 Кл

===============================