Тіло масою 21кг рухається із прискоренням 0,4м/с².Визначити силу що діє на тіло​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильичёва Анна.

Ответ:

8.4 H

Объяснение:

m=21 кг     a=0.4 м/с²    F=?

===

F=m*a=21*0.4=8.4 H

=======================