На скільки змiниться температура води у склянці, якщо водi передати кількість теплоти 500 Дж? Об'єм

води 200 см³. записати дано, знайти і розв'язання ​

Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.

Дано:

Q = 500 Дж

V = 200 см³

с = 4200 Дж/(кг·°С)

ρ = 1000 кг/м³

---------------------------------

Δt - ?

СИ:

V = 2·10⁻⁴ м³

Решение:

m = ρ·V = 1000 кг/м³ · 2·10⁻⁴ м³ = 0,2 кг

Q = c·m·Δt

Δt = Q/(c·m)

Δt = 500 Дж / (4200 Дж/(кг·°С) · 0,2 кг) ≈ 0,6 °С

Ответ: на 0,6 °С.