В алюмінієвій каструлі масою 600 г міститься 800 мл води за температури 20 °C. Яку кількість

теплоти необхідно витратити, щоб нагріти каструлю з водою до 100 °С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Максим.

Ответ:

269420 Дж

Объяснение:

дано:

m2(al) = 0,6 кг

m1(w) = 0,8 кг

t1 = 20 °c

t2 = 100 °c

c1 (w) = 4200

с2 (al) = 900

_________

Q - ?

Q = c*m*∆t

Q = c1*m1*∆t + c2*m2*∆t

Q = 4200*0,8*(100-20) + 900*0,6*(100-20) = 269420 Дж