провідник завдовжки 50 см що має опір 2Ом приєднано до джерела струму напругую 4В Визначте силу

ампера що діє на провідник що розташований під кутом 30° до ліній магнітного поля індукція його дорівнює 0'5 Тл​

Ответы на вопрос

Отвечает Дударчик Ксюха.

Дано: L=0,5 м; R=2 Ом; U=4 В; α=30°; В=0,5 Тл; Fa - ?

---------------

I=U/R

Fa=I*B*L*sinα=U*B*L*sinα / R

------

Fa=4 * 0,5 *0,5 * 0,5 / 2=0,25 А   -   это ответ.

sin30°=1/2.