тіло кинуто з землі вгору зі швидкістю 20 м/с. на яку максимальну висоту воно піднялося ? через

який час від моменту киданя тіло впаде на землю.

Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпник Виктория.

Ответ:

20м, 4с

Объяснение:

З закону збереження енергії:

\frac{mv^{2} }{2}  = mgh

h = \frac{v^{2} }{2g}  = \frac{20*20}{2*9,8} = 20 м

Час за який тіло впаде на емлю рівний подвоєнному часу підйому

t = 2t_{0} = 2* v/g = 4 c