1. Задане рівняння руху тіл:х1=5+t, x2=5+t^2 Охарактеризуйте рухи, визначте швидкості та

прискорення тіл через 2 с. 2. Тіло вільно падає з висоти 50м. Складіть рівняння його руху та визначте швидкість тіла через 2с польоту.

Ответы на вопрос

Отвечает Афонин Ваня.

1.

1) Рух рівномірний, швидкість 1 м/с; прискорення відсутнє (рівне нулю)

2) Рух рівноприскорений, швидкість через 2с - 4 м/с; прискорення 2 м/с^2

2.

Прискорення g = 9.8 м/с^2

Рівняння руху: x = 50 - (9.8/2) * t^2;

x = 50 - 4.9* t^2

Швидкість через 2с: v = g*t = 9.8 * 2 = 19.6 м/с