1. Сталеву заготовку масою 2 кг нагріли на 500 °С. Яка кількість теплоти для цього була потрібна?


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Артём.

Ответ:

0,5 МДж

Объяснение:

m=2 кг    Δt=500 C     c=500 Дж/(кг*С)   Q=?

===

Q=c*m*Δt=500*2*500=5*10⁵ Дж

===================