в алюмінієву чашку масою 120г, що має температуру 15 градусів налили 200г води температура якої 100

градусів при якій ткмпературі встановиться теплова рівновага? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Земеров Стас.

Ответ:

68,125 °С

Объяснение:

Дано:

М(холодна)=120г=0,12кг

М(гаряча)=200г=0,2кг

t(холодна)=15°С

t(гаряча)=100°С

t-?

----------------------------------------

Q1=Q2

c×m (t-t )=c×m (t -t)

t=(m×t+m×t)/(m+m)=(0,2×100+0,12+15)/(0,2+0,12)=(20+1,8)/0,32=21,8/0,32=68,125°С

Відповіть: 68,125°С