Яка кількість теплоти витрачається на нагрівання 200г води від 20°С до кипіння​


Ответы на вопрос

Отвечает Калдарбеков Айнар.

Ответ: 67200Дж

Объяснение:

Q=c*m*Δt=4200*0,2*(100-20)=67200Дж