СРОЧНО!!!! Першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 120 км/год, другу половину – зі

швидкістю 40 км/год. Визначте середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Анастасия.

Ответ: 48 км/год

Объяснение:

Vср. = 2V₁*V₂/(V₁ +V₂) = 2*40*60/(40+60) = 4800/100 = 48 км/год