Внутрішня енергія куска скла масою 1 кг при нагріванні збільшилася на 1600 Дж. На скільки змінилася

температура скла? СРОЧНО!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Манифат Артем.

Ответ:

1,9°C

Объяснение:

m=1 кг

Q=1600 Дж

с=840 Дж/кг°С

Δt-?

Q=cmΔt

Δt=Q/cm=1600/840*1= 1.9°C