Тіло масою 5 кг рухається прямолінійно по закону х =2+10 t + 3 t 2 . Яку кінетичну енергію має

тіло через 10 с від початку. Яке прискорення руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Nick Payal.

Уравнение движения при постоянном ускорении

x(t)=xo + Vox*t + (ax/2)*t²

----------

x(t)=2  +  10 * t +  (6/2) * t²

ax=6 м/с²

Vx(t)=Vox + ax * t

-------

Vx(t)=10 + 6*t

Vx(10)=10 + 6*10=70 м/с

Ek=mV²/2

-------

Ek=5 * 70²/2=2,5 * 4900=12 250 Дж=12,25 кДж  -  это ответ.