Атомобіль рухався зі швидкістю D=10м\с. Через 25с швидкість автомобіля дорівнювала D)= 25м/с.Знайти

з яким прискоренням а(м\с2) рухався автомобіль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Диана.

Ответ: 0.6м/с²

Объяснение:

a=(V-Vo)/t=(25-10)/25=0.6м/с²