Яка кількість теплоти потрібна щоб нагріти 1грам води від 10°с до 15°с​


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Андрей.

Ответ: 21000Дж

Объяснение:

Q=c*m*Δt=4200*1*(15-10)=21000Дж