При розтягуванні пружини на 7 см виникає сила пружності 2,1 Н. Яка сила виникає внаслідок

розтягування цієї пружини на 2,5 см? Срочно пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллин Тагир.

Ответ:

0,75 Н

Объяснение:

x1=7 см   x2=2.5 см    F1=2.1 H   F2=?

===

F=k*x

k=F1/x1=F2/x2

F2=F1*x2/x1=2.1*2.5/7=0.75 H

===========================