СРОЧНОУ скільки разів прискорення вільного падіння на висоті 6Rз менше, ніж на поверхні Землі?


Ответы на вопрос

Отвечает Гайдунова-Лашманова Вика.

Ответ:

49 разів

Объяснение:                  

G=6.67*10^-11                

Mз = 6*10^24кг                

Rз= 6400км                    

g1 = 9.81 м/c^2

F=mg

g1/g2-?

Закон всесвітнього тяжіння: F=GmMз/R^2

Щоб знайти на скільки g2 відрізняється від g1 потрібно використати: ЗВТ

F=GmMз/(R+6Rз)^2 ==> mg =GmMз/(R+6Rз)^2 ===> g =GMз/(R+6Rз)^2

Це наша робоча формула: g =GMз/(R+6Rз)^2

g =GMз/(R+6Rз)^2 = 6.67*10^-11*6*10^24/(6400000+6*6400000)^2 = 0.199  ≈ 0.2м/c^2

g1/g2=9.81/0.2= 49 разів