Натрій сульфат кількістю речовини 2,5 моль розчину у 2л води. Втзначте масову частку солі (%) в

одержаному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Егор.

Ответ:

m(Na2SO4) = 2,5*142 = 355 г

m розчину = 355 + 2000 = 2355 г

ω(Na2SO4) = 355*100/2355 ≈ 15,1 %