2. Спортсмен розпочинає свій біг зі швидкістю 9 км/год. Яка буде його швидкість через 3 с, якщо

він рухається з прискоренням 2 м/с?? а) 11 м/с; б) 4,5 км/год; B) 18 км/с; г) 30,6 м/с. Помогите срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Черней Вітя.

Ответ: 8,5м/с

Объяснение:

Дано:

Vo=9км/ч=2,5м/с

t=3c

а=2м/с²

=============

V-?

V=Vo+at=2,5+2*3=8,5м/с