Помогите пожалуйста! Полий мідний куб з довжиною ребра а = 6 см має масу m= 810 г. Яка товщина

стінок куба?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вороны Белые.

Ответ:

5мм

Обьяснение:

a = 6см = 0.06м

m = 810г = 0.81кг

p = 8900 кг/м³

d = ?

Зовнішній об'єм куба

Vк = a³ = 0.06³ = 21.6×10-⁵м3

Об'єм міді в кубі

Vm = m/ρ = 0.81/8900 = 9.1×10-⁵м3

Отже, об'єм порожнини

Vn = Vк - Vm = (21.6-9.1) × 10-⁵ = 125×10-⁵ м3

Довжина ребра порожнини

an = 3√(125×10-⁶) = 0,05 м³

Тоді товщина стінки (ділимо на 2 — так як стінки дві):

d = (a-an)/2 = (0.06-0.05)/2 = 0.005 м = 5мм