Мотоцикліст рухається по колу радіусом 50 м зі швидкістю 90 км/год. Який час йому потрібен на

проходження одного кола?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филишкан Максим.

Ответ:

12.56 c

Объяснение:

R=50 м    V=25 м/с    T=?

===

T=2*π*R/V=2*3.14*50/25=12.56 c

====================