Воду якої маси можна нагріти від 15°С до 70°С. Надавши їй кількість теплоти 10 МДж​


Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

Відповідь:

Δt=75-15=60⁰С

Q=10МДж=10000кДж

c=4200Дж/кг*С⁰=4,2кДж/кг*С⁰

Q=c*mΔt

m=Q/c*m=10000/60*4,2=39,7кг

Пояснення: