6. На вагонетку масою 2,4 т, що рухається зі швидкістю 2 м/с вертикально насипали 800 кг піску.

Визначте, якою буде швидкість вагонетки після цього. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздов Владик.

Ответ:

Дано:

M=2400 кг

m=800 кг

v0=2 м/с

v-?

Решение:

Закон сохранения импульса:

M*v0=v*(M+m) -> v=M*v0/(M+m)=2400*2/3200=1.5 (м/с)

Ответ: 1.5 м/с

Отвечает Максутова Фериде.

Ответ:

Дано

m=2,4т=24000кг

S=2м/с

m2=800кг

S2=m•m2+S