електрон влітає в однорідне магнітне поле індукція якого 91 мтл швидкість електрона 3200 км/с

перпендикулярно до вектора індукції. знайти радіус кола і період обертання​

Ответы на вопрос

Отвечает Шихов Ваня.

Ответ:

При движении электрона центростремительная сила есть сила Лоренца:

m*V^2/R=e*B*V

R=m*V/e*B=9,1*10^-31*1,9*10^-7/1,6*10^-19*9,1*10^-5=1,19 м

T=2*pi*R/V=6,28*1,19/1,9*10^7=3,93*10^-7 c

v=1/3,93*10^-7=25*10^5 Гц

Объяснение: