Дам 100 балов Визначте кількість теплоти, яка виділиться під час перетворення водяної пари масою

10 г, що мала температуру 100оС, на воду з температурою 50оС. Питома теплота пароутворення води дорівнює 2300 кДж/кг, питома теплоємність води становить 4200 Дж/(кг*оС). Відповідь запишіть у кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Ооржак Дошкут.

Дано: m=10 г=0,01 кг; t1=100 гр.С; t2=50 гр.С; L=2300 кДж/*кг=2,3*10⁶ Дж/кг; с=4200 Дж/кг*°С; Q - ?

----------------

Q1=L*m; тепло, выделившееся при конденсации.

Q2=c*m*(t1-t2); тепло от остывания полученной воды.

Q2=c*m*(100-50);

Q=Q1+Q2; m за скобки.

Q=m(L+c*50)=0,01*(2,3*10⁶+ 4200*50)=

0,01(2,3*10⁶ + 0,21*10⁶)=0,01*10⁶*2,51=

2,51*10⁴ Дж=25,1*10³ Дж=25,1 кДж.     Это ответ.