Скільки протонів і скільки нейтронів міститься в ядрах атомів Молібдену (_42^96)Mo, Ренію

(_75^186)Re, Дубнію (_105^270)Db?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбатков Тимур.

Відповідь:

Молібдену (_42^96)Mo, p=45  n=96-45=51

Ренію (_75^186)Re,        p=75   n=186-75=111

Дубнію (_105^270)Db     p=105  n=270-105=165

Пояснення: