Який ККД нагрівника, якщо під час повного згоряння палива у ньому лише 42 % енергії затрачається

на нагрівання?

Ответы на вопрос

Отвечает Новицкий Ярослав.

Відповідь:61%

Пояснення:використовуємо формулу ККД Q1/Q2*100%=42/68*100%=61%