Тіло падає з висоти 0,2 км з початковою швидкістю, яка дорівнює нулю. Знайти швидкість в момент

удару о землю​

Ответы на вопрос

Отвечает Арзамазов Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 0,2 км = 200 м

V₀ = 0

_______________

V - ?

Приравняем потенциальную и кинетическую энергии:

m·g·h = m·V²/2

g·h = V²/ 2

V = √ (2·g,h) = √ (2·10·200) = √ (4 000) ≈ 63 м/с