Надзвуковий літак летить зі швидкістю 40 м/с. Яку відстань він пролетить за 10 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Булкин Антон.

Ответ:24000 м

Объяснение:10 хв=10*60=600с

S=vt S=40м/с*600с=24000м(=24км)