Автомобіль маса якого 2160 кг, починає рухатись зі сталим прискоренням протягом 30 с. За цей час

він проїхав 500м. Який модуль сили, прикладеної протягом цього часу до автомобіля? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Толя.

Ответ:

F=m*a a=2*S/t^2 F=m*2*S/t^2=2160*2*500/30^2=2400 H