Пж плиз автомобіль маса якого 2160 кг починає рухатись з прискоренням яке на протязі 30 с не

змінюється за цей час він проходить 500м визначити силу яка діе на автомобіль за цей час

Ответы на вопрос

Отвечает Крянин Кирилл.

F=m*a    a=2*S/t^2   F=m*2*S/t^2=2160*2*500/30^2=2400 H